מאמרים אחרונים
Please reload

היחסים בין הלקוח לספק המוצר או השירות, תמיד הינם מורכבים ותלויים ב- 2 הצדדים.

.ככול שהספק יהיה ברור והחלטי במסרים שלו כלפי הלקוח, כך יהיו פחות חיכוחים  ואי הבנות..

זה יאפשר לי כספק לבחור את הלקוחות שאני רוצה, והם רוצים בי 

ערך ההדדיות והאמינות בקרב 2 הצדדים חשוב ביותר להצלחה

לאחר הטלטלה הבריאותית שעברתי- שבתי אל החיים 

צעיר ב- 20 שנה עם אנרגיות על, ועשיה מחושבת, מוקפדת תוך כדי תנועה מתמדת.

.כי אני בתקופה תזזיתית של בנייה מחדש

לאחרונה  גיליתי 2 מקרים של לקוחות  ש: ישבנו ביחד שעות כדי לגבש רעיונית , ועי...

איך אפשר לשדרג את חלל המבנה, שיהיה דינמי ולא משעמם! מרגש כל פעם מחדש.

הדפסה על זכוכית אקסטרא קליר, עמידה לתנאי חוץ. הצבע אינו דוהה! בידקו ברכב שלכם את ההדפסה באזור המראה. זו אותה הדפסה.

המלצות של בעל ניסיון רב שנים בעיצוב בזכוכית לבתי כנסת.

איך הפכו סדרה של 3 חלונות ויטראז שהינם יצירה אחת הרמונית , בתנועה וצבעוניות ליצירה שונה לגמרי בדלתות מטבח. המזמין ביקש להמיר עיצוב זה מ 3 ל 2 יחדות בדלתות לארון מטבח. בחרנו את 2 היחידות מימין והתאמנו אותם לגודל הדלתות. פירושו, מחלונות ארוכים וצרים, הימרנו אותם לדלתות מרובעות. כל העיצוב נמתח והתכווץ בו זמנית, והפך לתזזיתי ושונה בתכלית.

זכוכית בהדפסה קרמית בתכנון ועיצוב נכונים ומוקפדים הינה רבת משמעויות והיבטים.

בעיקר במרחב הציבורי, למיתוג ונראות המבנים, בנייה ירוקה בת קיימא, ולפי התקנים העכשוויים. 

אך ראשית כמה פרטים טכניים:  הדיו הקרמי עשוי מאבקת זכוכית, פיגמנטים ומרכיב כוהלי. העיצוב מוזן בתוכנה, והמדפסת יודעת כמה צבע לפזר בכל נקודה על הזכוכית. לאחר ההדפסה, הזכוכית המודפסת נכנסת לתנור חימום ב 700 מעלות צלסיוס, תהליך המוביל להטמעה של הדיו הקרמי בתוך הזכוכית. כך הופכת ההדפסה לחלק אינטגרלי מהחומר.
לאחר שהזכוכית עברה את תהליך ההדפ...

הדפסה קרמית הוא תהליך בו מוטמעים חלקיקי זכוכית המעורבבים עם דיו לתוך משטח הזכוכית עצמו. לאחר ההדפסה הזכוכית נכנסת לתנור והצבע הופך להיות חלק מהזכוכית.
הזכוכית הינה אקסטרא קליר מחוסמת. 

 
ההדפסה עמידה  למפגעים כמו שריטות, קילופים, דהיית הצבע כתוצאה מקרינת השמש ועוד. הדפסה קרמית על זכוכית מאפשרת מוצר זכוכית מעוצב ומקורי.
בהדפסה קרמית ניתן להדפיס על זכוכיות כל צבע, עיצוב או תמונה שרוצים. בזכות המדפסת המשוכללת. ניתן גם לשחק עם רמת השקיפות של הצבעים, וכמות הצבע באותה הדפסה. כך שניתן לקבל אפקטים מגוונ...

השימוש הגובר והולך בתכנון מפתחים גדולים כאלמנטים עיצוביים, התורמים לתחושת המרחב של החללים הפנימיים בבית, העלה את המודעות והצורך בבחירת זיגוג מתאים ליצירת אקלים נעים ונוח יותר בתוך הבית, במיוחד באקלים חם כמו שלנו..
ניתן לומר שהזכוכית היא מוצק אמורפי שקוף בעל תכונות אלסטיות. התכונה הבולטת ביותר של הזכוכית היא מעבר קרני האור דרכה. החום עובר דרך זכוכית בשני אופנים: הולכה וקרינה. הולכה היא מעבר חום דרך חומר על ידי תנודת מולקולות בחומר. קרינה היא מעבר גלים (קרני השמש) דרך חומר.

קרן השמש הפוגשת בזכוכית...

תארו לעצמכם שהוזמנתם לפגישה או לראיון עבודה בבית עסק שממתג את עצמו כמכובד ויוקרתי, אבל ברגע שנכנסתם לחלל בית העסק תחושו באווירה לא נעימה – העיצוב מיושן, הריהוט חבוט ומוכתם והקירות ריקים או גרוע מכך – מלוכלכים. סביר להניח שהמיתוג היוקרתי שחשבתם עליו יוטל בספק. אין ספק כי על מנת לייצר רושם ראשוני ולשדר מקצועיות עליכם להשקיע בנראות בית העסק שלכם.

 בין אם אתם: בית מלון, מגדל דירות,  משרד עורכי-דין, מסעדה, קליניקה פרטית או סטראט-אפ צעיר. עיצוב נכון של העסק חשוב, לא פחות ואף יותר מעיצוב הבית, שכן...

זכוכית חשמלית שהופכת משקופה לאטומה בלחיצת כפתור

אחד מהסמלים הבולטים ביותר כיום שיש לכל מדינה הוא הדגל. ולא רק מדינות: ערים וארגונים מציגים את דגלם בגאווה לעין כל. אולי תופתעו לגלות הדגלים הקדומים ביותר בעולם היו של בני-ישראל ועליהם מסופר בפרשת השבוע.

"איש על דגלו באותות לבית אבותם יחנו בני ישראל" (במדבר ב, ב): הדגלים שימשו לריכוז  השבטים שהיו נוסעים וחונים יחדיו, כל שבט לבדו.

הדגלים העתיקים היו עשויים מפיסת בד שהייתה צבועה בצבעי השבט, וכן נרקם עליה תמונה מסויימת שסימלה את אותו השבט. צבע הדגל תאם לצבע אבן החושן של כל שבט והתמונה נקבעה בהתא...

כתבה שהתפרסמה בג'רוזלם פוסט עברית

באוקטובר 2017

מעקות זכוכית הם הפתרון המושלם לכל מקום בו עלינו להציב מעקה ויחד עם זאת לשלב עיצוב ללא פשרות ובטיחות.

מעקות זכוכית מספקות מענה מושלם לצרכים אלו, ולא בכדי, אנו רואים כיום שמעקות זכוכית הם הנפוצים ביותר בתחום זה. מעקות זכוכית משולבים בכל פרוייקט הנבנה בשנים האחרונות – בנייני מגורים, מרכזי קניות, משרדים ובתים פרטיים. היתרון הבולט ביותר של מעקות זכוכית הוא השקיפות של החומר, מעקות זכוכית מאפשרת מעבר של אור מצד אחד ויכולת לראות את הנוף בצורה מושלמת מצד שני. ליתרון זה חשיבות רבה מאוד בעיצוב האווירה וזו...

צבעים של זכוכיות במגוון טקסטורות ומה הם משדרות ומסמלות. לאיזה חדרים הן מתאימות, כמובן שיש גם יוצא מן הכלל.

אדום - חיים: שימוש רב באדום יתאים רק לעיצוב עסקים, וגם אז לא לכל סוג של עסק. בבית מומלץ להשתמש בו רק כ"צבע דגש" לצבעים אחרים. בחדר השינה עדיף להימנע במידת האפשר מאדום "טהור", ולהעדיף עליו ורוד וארגמן.

כתום - ריגוש: הכתם הוא צבע המעודד חיוניות ושמחת חיים, ביטוי עצמי והתלהבות, ומתאים להשתמש בו במקומות שבהם בני אדם נפגשים, למשל בפינת האוכל ובסלון. מאחר שהוא צבע המעורר אנרגיות מיניות, ניתן לשלב...

זכוכית ויטרא'ז מורכבת מחול, דו תחמוצת הצורן, פחמת נתרן, ו- 1% של ברזל, גיר ובורקס. בכדי לצבוע זכוכית ויטראז יש להוסיף חומרים כימיים שיעצרו מעבר לאורכי גלי אור שונים דרך הזכוכית, גלים אלה נותנים לזכוכית את הצבע. הצביעה הראשונה של זכוכית נעשתה כנראה בטעות ע"י הרומאים. כיום יש 2 שיטות בסיסיות לצבוע זכוכית.

1- מתכות מחמצנות מומסות לתוך הזכוכית או מושהות בזכוכית הנוזלית והמבנה המולקולרי בנוי כך שהוא סופג את גלי האור של צבעים שונים.

2- מרכיבים כימיקליים מושהים בנוזל וכשהם בגודל גלי האור בערך, צבעים מסו...

Please reload

התקשרו כבר עכשיו אל האמן רן גרין בטלפון 054-7776188

צרו קשר
  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube

© 2017 כל הזכויות שמורות רן גרין

בניית אתר מיכאל נטע